دروس پایه

دروس پایه آکادمی املاک دیوار

برای حسابداری املاک از چه ابزارهایی استفاده کنیم؟

ابزار مناسب برای کنترل صحیح دخل و خرج

مشاوران املاک و مستغلات می‌خواهند در تجارت خود، ابزار مناسب اجاره، خرید و امور حسابداری را در اختیار داشته باشند. گرچه مقید بودن زیاد از حد نسبت به امور حسابداری برای مشتری‌ها دلچسب نیست، اما محاسبه و ردیابی کمیسیون‌ها و سایر اطلاعات ضروری، از امور مهم در شغل املاک است. ابزار حسابداری به افراد فعال در این شغل کمک می‌کند که صحت اطلاعات پرداختی خود را محک بزنند. آن‌ها باید بدانند چقدر هزینه کرده و چقدر درآمد داشته‌اند. اینجا در آکادمی املاک دیوار شما را با ابزارهایی که حسابداری در املاک به آن نیازمند است، آشنا می‌کنیم.

اهمیت ابزار حسابداری در شغل آژانس املاک و مستغلات

مشاوران املاک و مستغلات، نیازهای متفاوتی در زمینهٔ حسابداری دارند. آن‌ها باید بتوانند کمیسیون‌ها و سایر داده‌های مالی را ردیابی و گزارش کنند. آن‌ها باید مزایا و سایر اطلاعات را به تفکیک داشته باشند. اطلاعات مربوط به دارایی نیز عامل مهمی است. نرم‌افزارهای موجود در این فهرست، از بهترین محصولات نرم‌افزاری از نظر کمک به بنگاه‌های معاملات املاک در مدیریت امور اقتصادی هستند. هر کدام از این نرم‌افزارها ویژگی‌های ممتازی دارند که آن‌ها را از دیگر نرم‌افزارها متمایز می‌کنند. در ادامه به اختصار دربارهٔ نرم‌افزارها و کارایی خاص مربوط به هر یک به عنوان ابزار حسابداری، سخن خواهیم گفت.

ابزار حسابداری رایگان

یکی از نرم‌افزارهای مطرح در زمینهٔ حسابداری، ابزار حسابداری کاملا رایگان کاکتوس است که نسخه‌های متفاوتی از آن روی وب‌سایت کاکتوس موجود است. این نرم‌افزار را می‌توانید با مراجعه به وب‌سایت روی سیستم خود نصب کنید. این نرم‌افزار هیچ محدودیت زمانی ندارد. شما می‌توانید در هر بخش، ۵۰ رکورد را به صورت آزمایشی ثبت کنید. این نرم‌افزار، شامل نرم‌افزارهای حسابداری شرکتی، حسابداری فروشگاهی، پیمانکاری و صنعتی و تولیدی است.

نیاز به ثبت‌نام/ورود

برای مطالعه ادامه مطلب، لطفا در آکادمی املاک ثبت‌نام کنید. ثبت‌نام در آکادمی رایگان است و اعضا، از امتیازهای ویژه‌ای برخوردار می‌شوند. اگر هم قبلا ثبت‌نام کرده‌اید، با کلیک روی تب «ورود» اطلاعات حساب خود را وارد کنید.

ثبت نام در پنل املاک دیوار
ممکن است این مطالب را هم دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.