دروس پایه

دروس پایه آکادمی املاک دیوار

دوره جامع تکنیک‌های جذب مشتری املاک

آگاهی از روش‌ها و ترفندها برای جذب مشتری املاک، منجر به موفقیت مشاور املاک و افزایش تعداد معاملات ملکی خواهد شد. برای اینکه به عنوان یک مشاور املاک بتوانید تعداد معاملات ملکی را افزایش دهید، باید بدانید از چه راه‌هایی برای جذب مشتری استفاده کنید. همین طور بدانید متقاضیان املاک چه افرادی هستند و با چه سلایق و درخواست‌هایی به سراغتان می‌آیند.

برای موفقیت در این حیطه باید به سراغ تکنیک‌های جذب مشتری املاک بروید. آکادمی املاک دیوار، در پکیج آموزشی تکنیک‌های جذب مشتری املاک، هر آنچه نیاز دارید تا برای جذب مشتری املاک بدانید، به شما آموزش می‌دهد. پکیج آموزشی تکنیک‌های جذب مشتری املاک شامل هفت بخش آموزشی بوده که عبارتند از: جلب اعتماد، مشتری جوان، حرفه‌ای شدن در جذب مشتری، پیدا کردن خریدار واقعی، برندسازی شخصی، بهبود مهارت زبانی، مذاکره.

جلب اعتماد مشتری

جلب اعتماد مشتری برای مشاوران املاک بسیار مهم است. مشاوران املاکی موفق هستند که این اعتماد را ایجاد کنند و خریداران و فروشندگان، آنان را کسی بدانند که فقط به اهداف خود توجه نمی‌کنند. ارتباط رو‌ در رو، کار اصلی مشاوران املاک است. آنان باید از هر ترفندی استفاده کرده و با رفتار خود اعتماد مشتری را جلب کنند. برای جلب‌ ‌اعتماد‌ ‌مشتری‌ ‌املاک‌، مشاوران باید بیش از هر چیز، روی رفتار خود تمرکز کنند. توجه داشته باشید به عنوان یک مشاور املاک به خواسته‌های مشتریان توجه کنید.

در بخش جلب اعتماد مشتری در پکیج آموزشی تکنیک‌های جذب مشتری املاک، موارد زیر مورد بررسی قرار می‌گیرد: مشتریان املاک به چه مشاورانی بیشتر اعتماد می‌کنند؟، برای جلب اعتماد مشتری املاک آراسته باشید، به روز باشید، روی فن بیان و زبان بدن خود کار کنید، به علایق و سلیقه مشتری احترام بگذارید، حرف بزنید، اما سمج نباشید، واقعیت را بگویید، مانند یک قاضی رفتار کنید، با مشتری ارتباط مستمر داشته باشید، مودب باشید.

برای دیدن ادامه مطالب در خصوص جلب اعتماد مشتری روی لینک زیر کلیک کنید:

درس کامل جلب اعتماد مشتری

حرفه‌ای شدن در جذب مشتری

یکی از بازارهای رقابتی عصر جدید، صنعت املاک و مستغلات است. وسعت این بازار در همه کشورها و همچنین رقابت در آن از گذشته بیشتر شده است. مشاوران املاک دیگر نمی‌توانند با شیوه‌های سنتی و تنها با داشتن یک دفتر کوچک و چند میز و صندلی، به جذب مشتری املاک بپردازند. بنابراین مشاوران املاک باید با راهکارهای حرفه‌ای در جذب مشتری آشنا شده و با شیوه‌ای استاندارد مشتری را به سوی آژانس خود جلب کنند.

نیاز به ثبت‌نام/ورود

برای مطالعه ادامه مطلب، لطفا در آکادمی املاک ثبت‌نام کنید. ثبت‌نام در آکادمی رایگان است و اعضا، از امتیازهای ویژه‌ای برخوردار می‌شوند. اگر هم قبلا ثبت‌نام کرده‌اید، با کلیک روی تب «ورود» اطلاعات حساب خود را وارد کنید.

ثبت نام در پنل املاک دیوار
ثبت نام در پنل املاک دیوار
ممکن است این مطالب را هم دوست داشته باشید
2 نظرات
 1. آرزو می‌گوید

  از موقعی که دیوار پولی شد برای ثبت آگهی بازار ما خیلی خراب شد ،کاش دیوار یه شرایطی برای مشاور املاک‌ها میذاشت

  1. مهدی زارع - سردبیر می‌گوید

   سلام
   ممنون از نظرتون
   پیشنهاد می‌کنم بسته‌های آگهی و نردبان در پنل املاک رو استفاده کنید. جزئیاتش در همین آکادمی هست.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.