دروس پایه

دروس پایه آکادمی املاک دیوار

چگونه گزارش مصرف بسته‌های آگهی و نردبان را در پنل املاک دیوار ببینیم؟

یکی از مهم‌ترین امکاناتی که پنل املاگ دیوار در اختیار مدیران در آژانس‌‌های املاک و مشاوران مستقل قرار می‌دهد، گزارش مصرف بسته‌های آگهی و نردبان است. همان‌طور که احتمالا می‌دانید، با فعال‌سازی پنل املاک دیوار، امکان خرید بسته‌های تخفیفی آگهی و نردبان را خواهید داشت. همچنین می‌توانید این بسته‌ها را با تنظیم سقف مصرف، بین مشاوران فعال در آژانس تقسیم کنید. بخش گزارش مصرف در پنل املاک دیوار، این امکان را می‌دهد که وضعیت مصرف بسته‌ها را به تفکیک مشاوران و در بازه‌های زمانی گوناگون، مشاهده کنید. در ادامه این مطلب، بیشتر با قابلیت گزارش‌گیری در پنل املاک دیوار آشنا می‌شوید.

بسته‌های آگهی و نردبان پنل املاک دیوار

آژانس‌های املاک و مشاوران مستقلی که در دیوار فعالیت حرفه‌ای دارند، آگهی‌های متعددی در این سرویس منتشر می‌کنند. آن‌ها همچنین با استفاده از قابلیت نردبان، آگهی‌های خود را بالاتر از آگهی رقبا نمایش می‌دهند. پنل املاک دیوار، ابزاری است که مدیریت این فعالیت حرفه‌ای را برای مشاوران و آژانس‌های آسان‌تر می‌کند. از قابلیت‌های مهم پنل، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

اگر با پنل املاک دیوار آشنا نیستید، سرفصل «آموزش استفاده از پنل املاک دیوار» را مطالعه کنید. اگر هم قبلا با این پنل آشنا شده‌اید، با کلیک روی تصویر زیر، به‌صورت رایگان در آن ثبت‌نام کنید.

ثبت نام در پنل املاک دیوار

همان‌طور که گفتیم، بسته‌های تخفیفی آگهی و نردبان که تا ۵۰ درصد در هزینه‌های آژانس‌های بزرگ در دیوار صرفه‌جویی به‌همراه دارند، از قابلیت‌های ذاب پنل هستند. پس از خرید بسته‌ها، می‌توانید در بخش مدیریت مشاوران یا در زمان اضافه کردن هر مشاور به پنل، سهمیه روزانه یا ماهانه او را مشخص کنید. بدین ترتیب، مشاوران می‌توانند در بازه زمانی مشخص‌شده، از سهمیه آگهی یا نردبان آژانس برای انتشار یا ارتقاء آگهی بهره ببیند.

خرید تخصیص بسته‌ها به مشاوران فعال در آژانس، مرحله اول در مدیریت فعالیت‌های بازاریابی در دیوار محسوب می‌شود. همان‌طور که در درس «تحلیل و آمارگیری بازاریابی دیجیتال» گفتیم، بدون دریافت گزارش، بازاریابی شما ناقص خواهد بود. در اینجا، بخش گزارش مصرف پنل املاک دیوار به شما کمک خواهد کرد.

گزارش مصرف بسته‌ها در پنل املاک دیوار

مشاهده گزارش مصرف بسته‌های آژانس برای انتشار آگهی و نردبان، به شما کمک می‌کند تا دید مناسبی از فعالیت کل آژانس و تک‌تک مشاوران در دیوار داشته باشید. در این گزارش، وضعیت مصرف و باقی‌مانده بسته‌های خود را برای کل آژانس و مشاوران مشاهده می‌کنید. بدین ترتیب می‌توانید در برنامه‌ریزی برای ماه‌های بعدی و خرید بسته‌های مناسب، دقیق‌تر عمل کنید.

برای مشاهده گزارش مصرف بسته‌ها در پنل املاک دیوار، ابتدا از منوی دیوار من، وارد تب پنل املاک شوید. سپس مانند تصویر زیر، دکمه «گزارش مصرف» را لمس کنید.

دکمه گزارش مصرف پنل املاک دیوار

در صفخه جدید، باید بازه زمانی مدنظر برای مشاهده گزارش را انتخاب کنید. همان‌طور که در تصویر زیر می‌بینید، بازه‌های در دسترس عبارتند از:

  • امروز
  • ماه جاری
  • ماه گذشته
  • ۱۲ ماه اخیر

انتخاب بازه زمانی گزارش مصرف دیوار

گزارش مصرف امروز، دید مناسبی از فعالیت‌های روزانه مشاوران و کل آژانس به شما می‌دهد. می‌توانید این گزارش را در پایان هر روز مشاهده و بررسی کنید. با مشاهده گزارش روزانه، به‌نوعی وضعیت فایل‌ها و تقاضا برای فروش یا اجاره را هم در آژانس خود می‌بینید.

گزارش مصرف امروز پنل دیوار

گزارش مصرف ماه جاری، میزان مصرف بسته‌ها را برای همه مشاوران و به تفکیک آن‌ها از روز ابتدای ماه تا روز جاری نشان می‌دهد. به‌عنوان مثال، اگر روز دهم ماه، این گزارش را مشاهده کنید، گزارش مصرف ۱۰ روز ابتدایی نمایش داده می‌شود. پیشنهاد می‌کنیم از این گزارش در میانه هر ماه استفاده کنید تا وضعیت مصرف و فعالیت مشاوران در روزها و هفته‌های ابتدایی مشخص شود. با این کار، می‌توانید برای ادامه ماه، فعالیت آن‌ها را کاهش یا افزایش دهید یا در تخصیص فایل‌ها بین مشاوران، بازنگری کنید.

گزارش مصرف ماه جاری پنل املاک دیوار

گزارش دیگری که در بخش گزارش مصرف پنل املاک دیوار ارائه می‌شود، ریز فعالیت‌های ماه گذشته را نشان می‌دهد. به‌عنوان مثال، در هر روز از ماه شهریور که این گزارش را باز کنید، گزارش ۳۱ روز ماه مرداد را در آن مشاهده خواهید کرد. مشاهده گزارش ماه گذشته به شما کمک می‌کند که در تخصیص بسته‌ها برای ماه‌های بعدی بین مشاوران، دقیق‌تر عمل کنید. همچنین می‌توانید خرید بسته‌های جدید را هم باتوجه به ماه قبل تنظیم کنید. شاید نیاز به خرید بسته‌های بیشتر یا کمتر آگهی و نردبان داشته باشید.

گزارش مصرف ماه گذشته پنل دیوار

آخرین بازه زمانی در منوی گزارش مصرف پنل املاک دیوار، مربوط به ۱۲ ماه اخیر است. در این گزارش، وضعیت مصرف بسته‌های آگهی و نردبان را برای ۱۲ ماه کامل قبل از ماه جاری، مشاهده می‌کنید. این گزارش می‌تواند در انتهای سال کاری یا مالی آژانس، برای برنامه‌ریزی‌های سالانه شما مفید باشد. با استخراج داده‌های این بخش، برنامه‌ریزی بودجه‌ای برای بازاریابی در دیوار و تقسیم وظایف را برای سال آینده با دقت بیشتری انجام می‌دهید.

گزارش مصرف ۱۲ ماه اخیر پنل دیوار

همان‌طور که در تصاویر بالا دیدید، در گزارش مصرف هر مشاور در هر بازه زمانی، می‌توان جزئیات مصرف او را نیز مشاهده کرد. با لمس گزینه مشاهده جزئیات در پایین اسم هر مشاور، با صفحه‌ای شبیه صفحه زیر روبه‌رو می‌شوید. در این صفحه، تمامی آگهی‌های منتشرشده یا نردبان‌شده توسط مشاور، در بازه زمانی انتخابی نمایش داده می‌شود. همچنین در بالای صفحه نیز میزان استفاده از سهمیه آژانس یا بسته شخصی را مشاهده می‌کنید.

جزئیات مصرف آگهی و نردبان یک مشاور در پنل

با انتخاب هر آگهی، می‌توانید جزئیات آن و گزارش عملکرد را نیز مشاهده کنید. بدین ترتیب، جزئی‌ترین فعالیت‌های مشاور و بازدهی او در انتشار و آگهی کردن نردبان در دسترس شما قرار دارد. با بررسی این آمارها، می‌توانید در برنامه‌ریزی و تقسیم وظایف مشاوران، با دقت و بازدهی بهتری عمل کنید.

ثبت نام در پنل املاک دیوار
ثبت نام در پنل املاک دیوار
ممکن است این مطالب را هم دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.