دروس پایه

دروس پایه آکادمی املاک دیوار

درآمد مشاوران املاک چگونه پس از یک سال دو برابر می‌شود؟

سختی‌های سال اول را تحمل کنید

قطعا برای شما و اغلب متخصصان املاک و مستغلات، سال اول به عنوان سخت‌ترین سال شناخته می‌شود. اما مطالعات نشان داده که انگیزهٔ بزرگی برای ادامهٔ مسیر وجود دارد: اینکه متوسط درآمد مشاوران املاک و مستغلات پس از یک سال دو برابر می‌شود! اگرچه این آمارها مربوط به کشور ایالات متحده هستند، اما صنعت املاک در اغلب نقاط جهان و حتی کشور خودمان، رفتاری تقریبا یکسان دارد. پس کافی است تنها یک سال دوام بیاورید. با تحمل این دوران، به درآمد خوبی دست پیدا خواهید کرد.

در کشور ایالات متحده آمریکا، مشاوران که بین یک تا سه سال سابقه دارند، درآمد خود را تا ۳۸ هزار دلار در سال افزایش داده‌اند. مشاورانی که سابقهٔ ۴ تا ۱۰ ساله دارند نیز درآمد سالانهٔ ۷۶ هزار دلاری را گزارش کرده‌اند. به همین ترتیب درآمد مشاوران با تجربه ماری ۱۱ تا ۲۵ سال به حدود ۹۹ هزار دلار و مشاوران با سابقه کار بیش از ۲۶ سال، به حدود ۱۱۸ هزار دلار در سال می‌رسد. این آمارها به نسبت هزینه‌های زندگی در ایالات متحده، نشان از درآمد نسبتا عالی این شغل دارند. شغلی که در دیگر نقاط جهان هم جزو پردرآمدترین‌ها به حساب می‌آید. اکنون باید به این سوال برسیم که چگونه می‌توان مسیر درآمدزایی را به‌صورت منظم در شغل مشاوره املاک پیش برد.

فاکتورهای موثر بر افزایش درآمد

به جز اینکه تحمل گذراندن سختی‌ها را طی یک سال داشته باشید، فاکتورهای دیگری هم بر درآمد شما تأثیر می‌گذارد. همه چیز اعم از ساعت کار در هفته تا جایگاه یک آژانس، نقش مهمی در میزان درآمد سالانه ایفا می‌کند. یک واقعیت هم غیر قابل انکار است. اینکه درآمد مشاوران املاک به مدت زمانی بستگی دارد که در تجارت سپری می‌کنند. این خبر شاید موجب خوشحالی مشاوران املاک و مستغلاتی باشد که در مراحل اولیه شغلی خود بوده و به نوعی مبتدی هستند. این افراد به زودی به افزایش درآمد قابل توجهی خواهند رسید. در اینجا به چند نکته در خصوص افزایش درآمد آژانس‌های املاک اشاره می‌کنیم.

۳ نکته برای افزایش درآمد مشاوران املاک تازه‌کار

هرچه زمان بیشتری را در حرفهٔ املاک و مستغلات بگذرانید، درآمدتان افزایش پیدا می‌کند. اگر چنین نتیجه‌ای حاصل نشود، احتمال دارد شما نسبت به این شغل دلسرد شوید. به همین علت باید استراتژی‌هایی را در پیش بگیرید تا ادامهٔ پیشرفت‌تان میسر شود.

نیاز به ثبت‌نام/ورود

برای مطالعه ادامه مطلب، لطفا در آکادمی املاک ثبت‌نام کنید. ثبت‌نام در آکادمی رایگان است و اعضا، از امتیازهای ویژه‌ای برخوردار می‌شوند. اگر هم قبلا ثبت‌نام کرده‌اید، با کلیک روی تب «ورود» اطلاعات حساب خود را وارد کنید.

ثبت نام در پنل املاک دیوار
ثبت نام در پنل املاک دیوار
ممکن است این مطالب را هم دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.