دروس پایه

دروس پایه آکادمی املاک دیوار

اهمیت صداقت در شغل مشاور املاک را دست‌کم نگیرید

صداقت، زیربنای اصلی و همیشگی اعتبار یک مشاور املاک

بنگاه‌های املاک و مستغلات زیادی در بازار در حال فعالیت هستند. آنچه باعث تمایز بین آنها می‌شود وجود مشاوران املاک متخصص در آژانس است. از طرف دیگر، بسیاری از مردم درصدد هستند تا معاملات بزرگ خرید و فروش املاک خود را به چنین افرادی بسپارند. حرفه‌ای بودن در صنعت املاک، نیازمند مهارت‌های فردی بسیاری است. توانایی حل مسئله،‌ تلاشگر بودن و از همه مهمتر صداقت می‌تواند جزو عوامل اصلی در متخصص بودن یک مشاور به حساب بیاید. چرا که مشتریان ترجیح می‌دهند به بنگاه‌های دارای تعهد و اخلاق‌مداری مراجعه کنند. یک مشاور املاک حرفه‌ای، اهمیت صداقت در شغل مشاور املاک را به‌خوبی درک می‌کند و بر اساس آن، در مسیر پیشرفت گام بر می‌دارد.

اهمیت صداقت در شغل مشاور املاک

بهترین مشاوران املاک، اخلاق‌مدار،‌ سخت‌گیر،‌ مطلع و مردم‌دار هستند.

همراهی یکسری ویژگی‌ها برای موفقیت در حرفهٔ املاک و تبدیل شدن به یک مشاور موفق بسیار حیاتی است. بهترین مشاوران املاک، اخلاق‌مدار،‌ سخت‌گیر،‌ مطلع و مردم‌دار هستند. افرادی که مجموع تمام این ویژگی‌ها را در خود دارند، شهرت بیشتری در بین مردم خواهند داشت.

شاید این سوال پیش آید که چگونه مشاوران املاک صداقت خود را ثابت می‌کنند. باید اشاره کرد که در وهلهٔ اول باید ارتباط‌‌گیری مناسبی با مشتری صورت بگیرد. بدین معنی که به صحبت‌های مشتری گوش کرده و نیازها و خواسته‌های او را در نظر بگیرید. در این صورت، مشتری احساس نمی‌کند مشاور املاک به دنبال سود و منفعت خود است.

با انجام مراحل بالا، مشتری کمی به مشاور املاک اعتماد می‌کند. سپس مشاور املاک باید در راستای نیازهای مشتری، بهترین پیشنهادها را ارائه دهد. در این مرحله اعتماد بیشتری را جذب خواهید کرد.

قدم اساسی و مهم برای جلب اعتماد، در زمام برقراری معاملات و مذاکرات دیده می‌شود. مشتری صداقت و یک‌رنگی مشاور املاک را در این مرحله به‌خوبی می‌بیند. مشاور املاک در تلاش است بهترین و مناسب‌ترین شرایط را برای مشتری در حین معامله، رقم بزند. طی کردن این مراحل سبب می‌شود تا تصویری مثبت از بنگاه املاک و مشاورانش در ذهن مشتری نقش ببندد.

ثبت نام پنل املاک دیواراعتبار مشاوران املاک از چه نشات می‌گیرد؟

حتما شنیده‌اید که برخی از ساکنان بومی یک محله تنها به یک مغازه یا مشاور املاک مراجعه می‌کنند. درحالی که بنگاه‌های املاک و مستغلات زیادی در آن منطقه حضور دارند. دلیل این امر را اگر جویا شوید، به احتمال زیاد به کارآمد و امین بودن بنگاه مورد نظر اشاره کنند.

نیاز به ثبت‌نام/ورود

برای مطالعه ادامه مطلب، لطفا در آکادمی املاک ثبت‌نام کنید. ثبت‌نام در آکادمی رایگان است و اعضا، از امتیازهای ویژه‌ای برخوردار می‌شوند. اگر هم قبلا ثبت‌نام کرده‌اید، با کلیک روی تب «ورود» اطلاعات حساب خود را وارد کنید.

ثبت نام در پنل املاک دیوار
ممکن است این مطالب را هم دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.