دروس پایه

دروس پایه آکادمی املاک دیوار

چطور برای آگهی املاک خود در دیوار تور مجازی بگذاریم؟

تور مجازی املاک یا نمای ۳۶۰ درجه از ملک، از ابزارهای بسیار کارآمد برای ارائه نمایی حرفه‌ای از ملک در فضای دیجیتال است. امروزه بسیاری از مشتری‌ها ترجیح می‌دهند قبل از بازدید حضوری یا حتی به‌جای آن، نمایی نزدیک به واقعیت از ملک را ببینند. ابزارهای عکاسی و فیلم‌برداری هم امکان ثبت تصاویر ۳۶۰ درجه و ساخت تور VR را برای همه فراهم کرده‌اند. دیوار هم این امکان را به مشاوران املاک می‌دهد که در آگهی‌های خود، تور مجازی اضافه کنند تا دید نزدیک‌تری به واقعیت، به مشتری ارائه شود. در ادامه این مطلب، بیشتر با چگونگی اضافه کردن تور ۳۶۰ درجه به آگهی‌های املاک دیوار آشنا می‌شوید.

چرا به تور مجازی نیاز داریم؟

همان‌طور که گفته شد، بسیاری از مردم ترجیح می‌دهند تا قبل از دیدن حضوری ملک، تصویری از آن ببینند. حتی برخی از آن‌ها به‌جای بازدید خضوری، به عکس و تور واقعیت مجازی بسنده می‌کنند. به‌هرحال، علاوه بر تصویر، تور مجازی یا ۳۶۰ درجه به آن‌ها کمک می‌کند تا نمایی نزدیک‌تر به واقعیت از ملک ارائه کنیم. خصوصا در شرایطی مانند همه‌گیری کرونا، این ابزارها به جذب مشتری واقعی کمک زیادی می‌کند.

تورهای واقعیت مجازی یا ۳۶۰ درجه، با انواع ابزارهای عکاسی و فیلم‌برداری قابل تهیه هستند. برخی سرویس‌های آنلاین هم این امکان را به مالکان و مشاوران می‌دهند که با همکاری متخصصان، تور مجازی حرفه‌ای از ملک خود تهیه کنند.

بیشتر بخوانید: چرا باید برای آگهی آنلاین خود تور مجازی املاک بگذاریم؟

معرفی VRHouse

قابلیت‌های VRHouseسرویس VRHouse یکی از فعالان حوزه تور ۳۶۰ درجه املاک است که امکانات و سرویس‌های کاربردی متعددی را برای مالکان و مشاوران ارائه می‌کند. این سرویس، یک اپلیکیشن دارد که فرایندهای ساخت تور برای ملک را با کمک دوربین گوشی هوشمند ممکن می‌کند. شما با استفاده از اپلیکیشن، تور ملک خود را آماده کرده و در آگهی دیوار بارگذاری می‌کنید.

از قابلیت‌های VRHouse برای ساخت تور واقعیت مجازی ملک می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • صداگذاری و توضیحات صوتی روی تور ۳۶۰ درجه
  • ابزار اندازه‌گیری فاصله‌ها و ابعاد در ملک
  • امکان دریافت خروجی ویدیو از تور واقعیت مجازی ملک
  • نمایش تور ۳۶۰ درجه در هدست VR

برای آشنایی بیشتر با قابلیت‌های VRHouse و دریافت اپلیکیشن، روی این لینک کلیک کنید.

اضافه کردن تور مجازی به آگهی املاک دیوار

همان‌طور که احتمالا می‌دانید، قابلیت اضافه کردن تور ۳۶۰ درجه به آگهی‌های املاک برای اعضای پنل املاک دیوار در دسترس است. این پنل، امکانات متعددی همچون موارد زیر را به مشاوران و مدیران در آژانس‌های املاک ارائه می‌کند:

  • مدیریت مشاوران
  • بسته‌های تخفیف آگهی و نردبان
  • نردبان گروهی
  • صفحه اختصاصی در دیوار
  • تور مجازی و پشتیبانی اختصاصی

اگر با پنل املاک دیوار آشنا نیستید، پیشنهاد می‌کنیم مطلب «آموزش ثبت‌نام در پنل املاک دیوار» را مطالعه کنید. اگر هم با این پنل آشنایی دارید، با کلیک روی تصویر زیر، به‌صورت رایگان ثبت‌نام کنید.

ثبت نام در پنل املاک دیوار

پس از ثبت‌نام و ورود به پنل املاک دیوار، می‌توانید آگهی‌های خود را با استفاده از بسته‌های تخفیف آگهی و نردبان ثبت و منتشر کنید. پس از ارسال آگهی برای تأیید دیوار، می‌توانید تور مجازی آن را به امکانات و ویژگی‌ها اضافه کنید.

برای دریافت لینک تور ۳۶۰ درجه ملک، ابتدا باید تصاویر آن را با استفاده از اپلیکیشن VRHouse آماده و بارگذاری کنید. در انتهای مراحل ایجاد تور واقعیت مجازی ملک در VRHouse، یک لینک به شما داده می‌شود که باید آن را به مشخصات آگهی خود اضافه کنید.

برای اضافه کردن لینک تور مجازی به آگهی املاک در دیوار، مانند تصویر زیر، در صفحه مدیریت آگهی، دکمه «تور مجازی» را لمس کنید (برای دیدن تصویر در اندازه بزرگ‌تر، روی آن کلیک کنید).

دکمه تور مجازی در صفحه مدیریت آگهی دیواردر صفحه جدید، باید لینکی که از اپلیکیشن VRHouse دریافت کرده‌اید را وارد کنید. برای این کار، روی نوار لینک کلیک کرده و لینک دریافت‌شده از VRHouse را بچسبانید (Paste کنید) یا دستی بنویسید (برای دیدن تصویر در اندازه بزرگ‌تر، روی آن کلیک کنید).

انتخاب نوار لینک تور مجازی دیوارپس از وارد کردن لینک در نوار مربوطه، با لمس دکمه «ثبت لینک در آگهی»، تور ۳۶۰ درجه واقعیت مجازی به آگهی شما اضافه می‌شود (برای دیدن تصویر در اندازه بزرگ‌تر، روی آن کلیک کنید).

ثبت لینک تور مجازی در آگهی دیوار

آگهی‌هایی که تور مچازی یا ۳۶۰ درجه داشته باشند، در دسته‌بندی مخصوصی در دیوار نمایش داده می‌شوند. در ابتدای مطلب، درباره مزیت اضافه کردن این تورها به آگهی املاک صحبت کردیم. همان‌طور که در تصویر زیر می‌بینید، نمای ۳۶۰ درجه نمایی نزدیک به واقعیت را به مشتری نشان می‌دهد.

نمای ۳۶۰ درجه از آگهی املاک دیوار

جمع‌بندی

شما می‌توانید در زمان ساختن تور واقعیت مجازی ملک، مانند نمونه بالا، تصاویری از همه اتاق‌ها و سالن‌های ملک تهیه کنید. با این کار، تمام جزئیات مانند یک بازدید حضوری به مشتری نمایش داده می‌شود. تورهای ۳۶۰ درجه یا واقعیت مجازی، در بازارهای بین‌المللی فراتر از یک مزیت برای آگهی آنلاین هستند. امروزه در کشورهای پیشرفته، سهم زیادی از آگهی‌ها با این تصاویر منتشر می‌شوند. در بازار داخل هم آژانس‌هایی که از امکانات به‌روز و متمایز مانند VR برای فایل‌های خود استفاده کنند، قطعا یک سرو‌گردن از رقبای خود پیش خواهند بود.

ثبت نام در پنل املاک دیوار
ممکن است این مطالب را هم دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.