دروس پایه

دروس پایه آکادمی املاک دیوار

آموزش ثبت‌نام و استفاده از قابلیت‌های پنل املاک دیوار

تخفیف در بسته‌های آگهی و نردبان و مدیریت آسان آگهی‌ها

پنل املاک دیوار، قابلیت‌هایی متعددی را در اختیار مدیران آژانس املاک و مشاوران املاک قرار می‌دهد. آن‌ها با استفاده از پنل املاک، در کنار مدیریت آسان‌تر آگهی‌های خود در دیوار، از بسته‌های تخفیفی و ابزارهای آماری هم استفاده می‌کنند. از قابلیت‌های کاربردی پنل املاک دیوار برای آژانس‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • صفحه اختصاصی آژانس در دیوار
 • مدیریت مشاوران
 • پکیج‌‌های تخفیفی آگهی و نردبان
 • نردبان گروهی
 • گزارش مصرف
 • ارتقای آسان آگهی
 • پشتیبانی اختصاصی

در ادامه این مطلب از آکادمی املاک دیوار، با مراحل ثبت‌نام و فعال‌سازی پنل املاک دیوار برای آژانس خود آشنا می‌شوید. همچنین انواع قابلیت‌ها و نحوه استفاده از آن‌ها را نیز در ادامه بررسی می‌کنیم. اگر از قبل با پنل املاک آشنا هستید، با کلیک روی لینک زیر، در آن ثبت‌نام کنید.

ثبت نام در پنل املاک دیوار

ثبت‌نام پنل املاک دیوار

برای ثبت‌نام و فعال‌سازی پنل املاک دیوار، با کلیک روی تصویر بالا، وارد صفحه ثبت‌‌نام شوید. در صفحه جدید روی لینک «ثبت‌نام رایگان پنل املاک» کلیک کنید. فرمی به شکل تصویر زیر نمایش داده می‌شود که باید در آن اطلاعات شخصی و راه‌های تماس خود را وارد کنید.

ورود اطلاعات ثبت نام پنل املاک دیوار
روی تصویر کلیک کنید

پس از ثبت‌نام اولیه، همکاران ما در دیوار با شما تماس می‌گیرند تا فرایند ثبت‌نام، نهایی شود. سپس می‌توانید ازطریق حساب کاربری خود در اپلیکیشن دیوار (اندروید، iOS یا وب)، از پنل استفاده کنید.

برای استفاده از پنل املاک پس از تأیید نهایی، یک بار از حساب کاربری خارج و مجددا وارد شوید. اکنون در قسمت «دیوار من» اپلیکیشن، در کنار تب «حساب شخصی»، تب «آژانس املاک» را هم مشاهده می‌کنید.

ورود اطلاعات تکمیلی پنل املاک دیوار
روی تصویر کلیک کنید

پس از اولین ورود به تب «آژانس املاک»، باید اطلاعات تکمیلی آژانس خود را وارد کنید. این اطلاعات شامل موارد زیر می‌شود:

 • نام آژانس
 • نشانی
 • تلفن ثابت
 • لوگوی اختصاصی
 • شناسه صنفی
 • موقعیت دفتر اصلی

اگر هریک از اطلاعات بالا را در اختیار نداشتید، با همکاران ما در بخش پشتیبانی دیوار تماس بگیرید تا راهنمایی‌های لازم را دریافت کنید.

خرید بسته‌های آگهی و نردبان دیوار

یکی از مهم‌ترین مزایای پنل املاک دیوار برای آژانس‌ها و مشاوران، امکان خرید بسته‌های آگهی و نردبان با قیمت مناسب و تخفیف ویژه است. از آنجایی که آژانس‌ها مصرف آگهی و نردبان بالایی در دیوار دارند، این قابلیت‌ها به‌صورت بسته‌ای به آن‌ها ارائه می‌شود.

خرید بسته آگهی و نردبان در پنل املاک دیوار

مالک آژانس در پنل خود می‌تواند بسته آگهی و نردبان خریداری کند و آن‌ها را به مشاوران خود اختصاص دهد. برای انتخاب بهترین بسته‌ها به نسبت مصرف آژانس، از بخش دیوار من وارد تب آژانس املاک شوید و از آنجا «خرید بسته» را انتخاب کنید. بسته‌ها به‌صورت آگهی و نردبان مجزا یا ترکیبی از آن‌ها قابل خرید هستند. پیشنهاد می‌کنیم بسته‌های ترکیبی را خریداری کنید تا از تخفیف بیشتری برخوردار شوید.

 

مدیریت مشاوران و اضافه کردن مشاور

یکی از قابلیت‌های بسیار کاربردی پنل املاک دیوار برای آژانس‌های املاک، قابلیت مدیریت مشاوران فعال در دیوار است. این قابلیت به مالک آژانس اجازه می‌دهد تا سهمیه مشاوران خود را در دیوار مدیریت کرده و همچنین روی آگهی‌های هرکدام از آن‌ها نظارت کند.

برای اضافه کردن و مدیریت مشاوران آژانس خود در پنل املاک دیوار، وارد بخش مدیریت مشاوران شوید. برای اضافه کردن مشاور جدید، روی دکمه «افزودن مشاور» کلیک کنید. در صفحه جدید، اطلاعاتی مرتبط با مشاور موردنظر، از شما درخواست می‌شود:

 • نام و نام خانوادگی مشاور
 • شماره موبایل
 • نوع دسترسی (مشاور یا مدیر)
 • نوع تخصیص بسته آگهی و نردبان (روزانه و ماهانه). نکته مهم اینکه سقف تعیین‌شده، در دوره روزانه یا ماهانه بعدی، تمدید می‌شود.
 • سقف آگهی مجاز
 • سقف نردبان مجاز

اطلاعات بالا، علاوه بر مشخصات فردی و تماسی مشاور، محدودیت‌های انتشار آگهی و نردبان آگهی‌های او را هم تعیین می‌کند. به‌عنوان مثال اگر نحوه تخصیص آگهی و نردبان یک مشاور را روزانه تعیین کرده و برای هر روز او، ۴ آگهی و ۴ نردبان تعیین کنید، این مقدار برای هر روز به مشاور مورد نظر تخصیص پیدا می‌کند و از مجموع بسته‌های آگهی و نردبان آژانس کم می‌شود.

اضافه کردن مشاور به پنل املاک دیوار
روی تصویر کلیک کنید

ثبت نام در پنل املاک دیوار

تفاوت مدیر و مشاور در دسترسی‌ها در قابلیت‌های مدیریتی آن‌ها دیده می‌شود. به‌عنوان مثال می‌توانید یکی از مدیران رنج خود را به‌عنوان مدیر در بخش مدیریت مشاوران به پنل اضافه کنید. او به همه امکانات مدیر آژانس دسترسی داشته، اما امکان تغییر اطلاعات آژانس را ندارد. درنتیجه مدیر می‌تواند آگهی‌ها و مشاوران دیگر را مدیریت کرده و سهمیه آن‌ها را نیز تغییر دهد.

گزارش مصرف

مدیر و مالک آژانس املاک می‌توانند در پنل دیوار، گزارش مصرف بسته‌های آگهی و نردبان را مشاهده کنند. برای ورود به این بخش، در تب آژانس املاک، گزینه گزارش مصرف را انتخاب کنید. در پنل املاک دیوار می‌توان گزارش مصرف را برای بازه‌های زیر مشاهده کرد:

 • امروز
 • ماه جاری
 • ماه گذشته
 • ۱۲ ماه اخیر
گزارش مصرف پنل املاک دیوار
روی تصویر کلیک کنید

با انتخاب هریک از بازه‌های بالا، وارد صفحه‌ای می‌شوید که گزارش مصرف بسته را برای کل آژانس و هریک از مشاوران نمایش می‌دهد. با انتخاب هریک از مشاوران، می‌توانید جزئیات مصرف آگهی و خود آگهی‌های او را مشاهده کنید.

نردبان گروهی آگهی‌ها

امکان نردبان کردن گروهی‌ها، از قابلیت‌های کاربردی است که در پنل املاک دیوار در اختیار مشاوران و آژانس‌ها قرار می‌گیرد. این قابلیت به شما امکان می‌دهد که امکان نردبان را روی چند آگهی اعمال کنید که منجر به صرفه‌جویی زیادی در زمان می‌شود.

نردبان گروهی آگهی‌ها در پنل املاک دیوار
روی تصویر کلیک کنید

با انتخاب گزینه نردبان گروهی آگهی‌ها در پنل آژانس املاک، وارد صفحه‌ای می‌شوید که تمامی آگهی‌های آژانس را نشان می‌دهد. در این صفحه باید آگهی‌های مدنظر خود را برای نردبان کردن انتخاب کنید. همچنین از نوار بالا می‌توان عنوان آگهی مدنظر را جست‌وجو کرده و به آسانی پیدا کرد. پس از انتخاب آگهی‌ها، دکمه «نردبان گروهی» را لمس کنید. اگر سهمیه لازم برای نردبان کردن تعداد آگهی‌ مورد انتخاب را داشته باشید، آگهی‌ها به‌سرعت نردبان می‌شوند. در غیر این‌صورت باید با پرداخت هزینه، بسته لازم را دریافت کنید.

ارتقای آگهی در پنل املاک دیوار

در پنل دیوار می‌توانید آگهی‌های منتشرشده برای آژانس خود را به‌راحتی مدیریت کنید. در بخشی از این مدیریت، می‌توان آگهی را با امکانات متعدد دیوار ارتقاء داد. در بخش مدیریت آگهی‌ها در پنل املاک دیوار، با انتخاب هر آگهی، وارد صفحه مدیریت آن می‌شوید. در این صفحه، گزینه «ارتقای آگهی و افزایش بازدید» را انتخاب کنید.ارتقای آگهی در دیوار شامل امکانات متنوع همچون نردبان کردن، فوری کردن و تمدید آگهی می‌شود. در صفحه ارتقای آگهی و افزایش بازدید، می‌توانید هریک از امکانات یا ترکیبی از آن‌ها را انتخاب کنید. با انتخاب هریک از گزینه‌ها، قابلیتی خاص به‌صورت زیر به آگهی اضافه می‌شود:

 • نردبان: آگهی در ابتدای لیست آگهی‌ها نشان داده می‌شود. همچنین تاریخ انتشار آگهی نیز به «لحظاتی پیش» تغییر می‌کند.
 • فوری: آگهی به‌مدت ۳ روز با برچسب فوری در دیوار نمایش داده می‌شود. همچنین آگهی در دسته‌بندی مخصوص «فوری» قرار می‌گیرد.
 • تمدید: این گزینه، زمان انتشار آگهی شما را ۳۰ روز افزایش می‌دهد.
ارتقای آگهی در پنل املاک دیوار
روی تصویر کلیک کنید

مجددا تکرار می‌کنیم، که ترکیب گزینه‌های بالا هم در پنل دیوار در اختیار شما قرار دارد.

اضافه کردن VR

قابلیت دیگری که جذابیت آگهی‌ها را در دیوار افزایش می‌دهد، نمای ۳۶۰ درجه یا VR از ملک است. با درخواست این قابلیت در بخش مدیریت آگهی پنل دیوار، تور مجازی به آگهی اضافه می‌شود. برای این کار تنها باید لینک ویدیوی ۳۶۰ درجه را در بخش درخواست وارد کنید. ویدیو پس از تایید کارشناسان به آگهی اضافه شده و علامت ۳۶۰ درجه بر روی تصویر آگهی نمایان می‌شود.

آمار و مدیریت آگهی‌ها

بخش آمار و مدیریت آگهی‌ها، امکانات متعددی را در اختیار شما می‌گذارد. به‌عنوان مثال، امکان ویرایش مشخصات آژانس در این بخش قرار دارد. با ورود به منوی آمار و مدیریت آگهی‌ها، اسم، لوگو و آدرس برای مالک آژانس نمایش داده می‌شود. در همین قسمت می‌توان با استفاده از گزینه ویرایش اطلاعات، تغییراتی را در مشخصات اعمال کرد.

در بخش ویرایش اطلاعات آژانس، می‌توان امکانات ویژه را هم درخواست کرد. امکانات ویژه شاما موارد زیر می‌شود:

ثبت نام در پنل املاک دیوار

در صفحه آمار و مدیریت آگهی‌ها، تمامی آگهی‌های منتشرشده آژانس دیده می‌شود. با انتخاب هرکدام از آگهی‌ها، وارد صفحه مدیریت آن آگهی می‌شوید. برای تغییر مشخصات آگهی، باید به مشاور منتشرکننده اطلاع دهید تا مشخصات را ویرایش کند. از اطلاعاتی که در صفحه مدیریت نمایش داده می‌شود، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • پیش‌نمایش
 • افزودن شماره ثابت
 • آمار بازدید
 • افزایش بازدید

جمع‌بندی پنل املاک دیوار

همان‌طور که خواندید، پنل املاک دیوار امکانات متعددی را در اختیار مشاوران و آژانس‌های املاک قرار می‌دهد. با استفاده از پنل، انتشار و مدیریت آگهی‌ها و همچنین مدیریت مصرف مشاوران، آسان‌تر خواهد بود. 

از مزایای بسیار مهم پنل املاک دیوار برای آژانس‌ها می‌توان به تخفیف در بسته‌های آگهی و نردبان اشاره کرد. آژانس‌های املاک و مشاوران، قطعا بیش از کاربران عادی از امکانات آگهی و نردبان دیوار استفاده می‌کنند. به همین دلیل پنل املاک این امکان را برای آن‌ها فراهم می‌کند تا بسته‌ها را با تخفیف بیشتری خریداری کنند. درنتیجه پنل املاک نه‌تنها به‌عنوان ابزاری برای افزایش بهره‌وری آژانس‌های املاک شناخته می‌شود، بلکه صرفه‌جویی هزینه‌ای را هم برای آن‌ها به‌همراه دارد.

ثبت‌نام در پنل املاک دیوار

ثبت نام در پنل املاک دیوار
ثبت نام در پنل املاک دیوار
ممکن است این مطالب را هم دوست داشته باشید
56 نظرات
 1. جهانگیر می‌گوید

  با سلام
  بعد از ثبت نام یا خود ثبت نام امکانش هست که هیچ پرداخت وجه نداشته باشیم یا حتما باید واریزی وجود داشته باشد.
  یعنی منظورم این هست که مثل شیپور هیچ هزینه ای نداشته باشه؟
  لطفا جواب بدین.
  با تشکر از عوامل دیوار

  1. مدیر سایت می‌گوید

   سلام و عرض وقت بخیر
   بله ثبت‌نام اولیه بدون پرداخت هزینه انجام می‌شه. در مراحل بعد اگر قصد خرید بسته نردبان یا آگهی داشته باشید، بسته‌ها با تخفیف پنل در اختیارتون هستن.

 2. محسن سلطانی می‌گوید

  سلام
  ببخشید پنل املاک میخواستم لطفا راهنمایی کنید

  1. مهدی زارع - سردبیر می‌گوید

   سلام وقت بخیر دوست عزیز. در همین مطلب توضیح دادیم، لطفا وارد لینک ثبت‌نام بشید و مشخصات آژانس رو وارد کنید. همکاران من در بخش پشتیبانی باهاتون تماس می‌گیرن و فرایند رو پیش می‌برن.

 3. امان می‌گوید

  سلام
  پنل املاک دیوار در حال حاضر در چه شهر هایی فعال شده؟ آیا کل شهرهای کشوره یا محدوده؟
  ممنون

  1. مهدی زارع - سردبیر می‌گوید

   سلام دوست عزیز
   پنل املاک دیوار برای همه شهرهای ایران فعال شده است و می‌توانید از فرم پیش ثبت‌نام، اطلاعات آژانس را در هر شهری از ایران وارد کنید. همکاران من در اولین فرصت با شما تماس می‌گیرند.

 4. مانیان می‌گوید

  سلام
  مانیان هستم از اصفهان
  مدیریت املاک **** پنل ما هنوز فعال نشده
  0913****

  1. مهدی زارع - سردبیر می‌گوید

   سلام دوست عزیز
   همکاران من به‌ترتیب ثبت‌نام با تمامی آژانس‌ها و مدیران تماس می‌گیرند. با عرض پوزش از تأخیر پیش‌آمده، لطفا منتظر تماس همکاران از بخش فروش بمانید.

 5. محمد می‌گوید

  سلام. من خیلی وقته ثبت نام کردم و خبری نشده هنوز
  املاک پارسیس تنکابن

  1. مهدی زارع - سردبیر می‌گوید

   سلام دوست عزیز وقت بخیر
   اطلاعات شما برای تیم پشتیبانی ارسال شد.
   برای پیگیری سریع‌تر می‌توانید با صفحه آکادمی در اینستاگرام ارتباط برقرار کنید.
   https://www.instagram.com/divar.realestate/

 6. مهدی فرخیان می‌گوید

  سلام و عرض ادب وقتتون بخیر
  من خیلی وقته ثبت نام کردم ولی جوابی نگرفتم تا این لحظه
  یبار تقریبا 1 ماه پیشم ثبت نام کردم دیدم جوابی ندادین دوباره ثبت نام کردم
  با تشکر

  1. مهدی زارع - سردبیر می‌گوید

   سلام دوست عزیز
   با عرض پوزش از تاخیر پیش آمده. همکاران من با همه مشاورانی که در پنل ثبت‌نام کرده‌اند تماس می‌گیرند.
   برای پیگیری سریع‌تر می‌توانید با صفحه آکادمی در اینستاگرام ارتباط برقرار کنید.
   https://www.instagram.com/divar.realestate/

 7. Hatameh می‌گوید

  سلام.برای پاک کردن پنل املاک باید چی کنیم

  1. مهدی زارع - سردبیر می‌گوید

   سلام و عرض وقت بخیر
   برای این مورد لطفا با شماره‌های پشتیبانی دیوار تماس بگیرید.

 8. مجید محمدی می‌گوید

  سلام.. فروش نردبان مجزا ندارین مصرف نردبان بیشتر از ثبت آگهی هست

  1. مهدی زارع - سردبیر می‌گوید

   سلام و عرض وقت بخیر
   امکان خرید بسته نردبان هم در پنل املاک وجود دارد.

 9. مجید محمدی می‌گوید

  سلام.. فروش یا با ثبت آگهی با هم هست یا مجزا فقط فروش ثبت آگهی هست.. برای ثبت یک آگهی نیاز به 4 یا 5 نردبان هست که نردبان مجزا فروشی نمی‌بینم ولی ثبت آگهی مجزا هست..

  1. مهدی زارع - سردبیر می‌گوید

   سلام وقت بخیر
   در بخش وضعیت خرید و اشتراک در پنل املاک، می‌توانید بسته‌های آگهی یا نردبان را به‌صورت مجزا یا ترکیبی با هم، خریداری کنید.

 10. حسین می‌گوید

  سلام جناب خسته نباشید . میخواستم بدونم که آیا برای کاربران شخصی هم بسته ایی طراحی شده که بتونن مثلا ۱۰ الی ۱۵ عدد آگهی رو با هزینه یکجا و به صورت ارزان تر خریداری کنند تا دیگه نیاز به پرداخت تکی آگهی نباشه
  اگه همچین امکانی وجود داره ، لطف کنید راهنمایی کنید

  1. مهدی زارع - سردبیر می‌گوید

   سلام و عرض وقت بخیر
   دوست عزیز می‌تونید از پنل مشاوران املاک استفاده کنید که برای مشاوران مستقل طراحی شده. برای این کار از همون مسیر پیش‌ثبت‌نام اقدام کنید تا همکارانم در بخش پشتیبانی شما رو راهنمایی کنند.

 11. حسین می‌گوید

  استادسلام ماهرچی ثبت نام میکنیم ثبت نام اولیه میگه کارشناسان ما باشما تماس میگیرند ولی الان ۶ ماهه تواین مرحله گیرکردیم .بدادمابرس چیکارکنیم تکلیفمونوروشن کن

  1. مهدی زارع - سردبیر می‌گوید

   سلام و عرض وقت بخیر
   با عرض پوزش بابت تاخیر پیش آمده، لطفا با همکارانم در بخش پشتیبانی تماس بگیرید یا به دایرکت پیج اینستاگرام پیام دهید.

 12. مجید محمدی می‌گوید

  سلام.. فروش مجزا نردبان برای دفاتر املاک هست ولی برای مشاوران که خودشان جدا از سهمیه دفتر میخوان استفاده کنن نیست و ترکیبی با ثبت آگهی هست لطفاً نردبان مجزا برای مشاوران را فعال کنید سپاسگزار..

  1. مهدی زارع - سردبیر می‌گوید

   سلام و عرض وقت بخیر
   ممنون از نظرتون. دوست عزیز بسته نردبان مجزا الان هم روی پنل اختصاصی مشاورها فعال هست و بدون نیاز به ترکیب با آگهی می‌تونید خریداری کنید..

 13. رضا تاج آبادی می‌گوید

  سلام چرا نمی شود هم پنل استخدام داشت هم پنل املاک من مجبور شدم پنل املاک حذف کنم تا بتوانم پنل استخدام بگیرم هنوز هم موافق به خرید پنل استخدام نشدم چندروزطول کشید تا پنل املاک را حذف کردم حال هم چند روز است منتظرم بتمن تماس بگیرند هی میگویند ثبت شده باشما تماس گرفته میشه هی من حالا نیاز دارم کسی نیست جواب درست بده مچکرم اگر کسی جواب بده

  1. مهدی زارع - سردبیر می‌گوید

   سلام و وقت بخیر. من نظرتون رو به همکاران انتقال دادم، به‌زودی باهاتون تماس می‌گیرن

 14. رضا راد می‌گوید

  با عرض سلام و خسته نباشید خدمت پرسنل زحمت کش ، خلاق و وظیفه شناس دیوار .امیدوارم هر روز قوی تر و پر نقش تر توی اجتماع حضور پیدا کنید تا دست دلال و سودجو از مال مردم کوتاه تر بشه
  من ی سوال داشتم الان هر نردبان ۲۰ هزار و هر ثبت ۲۵ هزار از پنلی ک شما پیشنهاد میکنید اگر استفاده بشه این هزینه ها چقدر کاهش پیدا میکنه؟ اگه لطف کنید دقیق و ب تومان بفرمایید تا منی ک از حساب و کتاب فقط دو دو تا چهار تا رو بلدم متوجه بشم

  1. مهدی زارع - سردبیر می‌گوید

   سلام دوست عزیز
   تخخیف‌هایی که روی بسته‌های آگهی و نردبان اعمال می‌شن، به‌صورت پلکانی افزایش پیدا می‌کنن. به‌عنوان مثال اگه شما بسته ۱۰ تایی نردبان برای خودتون بخرید، هر نردبان قیمتش ۱۷ هزار تومان می‌شه و اگه بسته ۳۰ تایی خرید کنید، قیمت به ۱۶ هزار و ۳۰۰ تومان کاهش پیدا می‌کنه. همین روند پلکانی برای قیمت آگهی‌ها هم هست. مثلا با خرید بسته ۱۰ آگهی، هر آگهی برای شما ۲۲ هزار تومان هزینه خواهد داشت. نکته مهم اینکه با خرید بسته‌های ترکیبی آگهی و نردبان، تخفیف بیشتر می‌شه. اگر هم مقدار استفاده شما از آگهی و نردبان بیشتره و در سطح آژانس استفاده می‌کنید، پیشنهاد می‌کنم پنل آژانس رو فعال کنید تا امکان خرید بسته‌هایی با تعداد بیشتر آگهی و نردبان رو داشته باشید.

 15. طاهر بیاد می‌گوید

  سلام وقت بخیر بنده یکبار ثبت نام اولیه رو انجام دادم بنظرم تماس گرفتن بنده جواب ندادم الان دوباره میخوام ثبت نام کنم میگه این شماره قبلا ثبت نام کرده بنده چطوری میتونم دوباره ثبت نام کنم

  1. مهدی زارع - سردبیر می‌گوید

   سلام دوست عزیز
   لطفا با همکارانم در بخش پشتیبانی تماس بگیرید تا شمارتون رو مجددا فعال کنن
   ۴۳۰۰۰۳۰۰

 16. گروه مهندسین و مشاورین املاک بزرگ حیات سبز فرمانیه می‌گوید

  سلام و عرض احترام
  فقط خواستم خدمتتون عرض کنم که متاسفانه با خرید چند صد آگهی و یا نردبان در ماه ، قیمت ها بازهم برای قنف املاک به صرفه نبوده و تقاضای تخفیفات بیشتری هست
  امیدوارم در این خصوص اعمال تخفیفات بیشتری صورت گردد

 17. علی رضائی می‌گوید

  با سلام خسته نباشید من چند وقتی در پنل املاک ثبت نام کردم اما ن پشتیبانی دیوار بام تماس گرفت ن چیزی لطفا پیگیری کنید و پشتیبانی دیوار اصلا پاسخ گو نیستن و کسی جواب نمیده تماس میگیرم

  1. مهدی زارع - سردبیر می‌گوید

   سلام دوست عزیز
   از کدوم شهر در پنل ثبت‌نام کردید؟

 18. بهرام می‌گوید

  سلام من هر کاری می کنم ثبت نام نمیشه.ضمنا بسته های آگهی چند ماهه هستش؟

  1. مهدی زارع - سردبیر می‌گوید

   سلام وقت بخیر
   ازطریق این لینک امکان پیش‌ثبت‌نام هست.
   https://real-estate.divar.ir/intro
   بسته‌ها هم مدت اعتبار یک ساله دارند.

 19. رضا می‌گوید

  سلام ببخشید اینکه ما مشاور املا‌ک ثبت کنیم یا اژانس املا‌ک با خودمون؟

  1. مهدی زارع - سردبیر می‌گوید

   سلام
   اگر مدیر آژانس هستید، به‌عنوان مدیر ثبت‌نام کنید. در هر حال همکاران من برای هماهنگی ثبت‌نام باهاتون تماس می‌گیرند.

 20. امیر شیراز می‌گوید

  سلام من خیلی وقته در برنامه دیوار مسدود شدم و هر خط که خریداری میکنم باز مسدود میشه لطفا مشکل اینجور مسائل که الکی و بی گناه مسدود شدن حل کنید

  1. مهدی زارع - سردبیر می‌گوید

   سلام وقتتون بخسر. دوست عزیز این مشکل رو باید با تیم پشتیبانی مطرح کنید. شماره‌ها در فوتر سایت هست.

 21. علي می‌گوید

  سلام
  چطوری میشه بعد از ثبت نام پنل املاک، آنرا حذف کرد و خارج شد؟

  1. مهدی زارع - سردبیر می‌گوید

   سلام دوست عزیز
   با شماره‌های پشتیبانی تماس بگیرید تا همکارام راهنمایی‌تون کنن

 22. آرش می‌گوید

  پنل شخصی اسم وارد میکنم نمیشه ادامه بدم ایراد میگیرد

  1. مهدی زارع - سردبیر می‌گوید

   سلام وقتتون بخیر
   چه پیام خطایی می‌گیرید؟

 23. علی می‌گوید

  سلام خسته نباشین چرا اجازه ویرایش نمیده

  1. مهدی زارع - سردبیر می‌گوید

   سلام
   متوجه سوالتون نشدم. کجا اجازه ویرایش نمی‌ده؟

 24. جبراییل عبدالهی می‌گوید

  سلام خسته نباشید آیا پنل سالانه هم دارد و هزینه آن چقدر است و بعد اینکه آیا میشود از پنل از سایر استانهای همجوار مثل کرج و تهران آگهی ثبت کرد و در هر دو استان بازدید شود و قابل مشاهده هم در دیوار تهران و هم البرز باشد

  1. مهدی زارع - سردبیر می‌گوید

   سلام وقتتون بخیر
   استفاده از پنل شهرهای دیگه که امکانش نیست. اما اگر امکانات خاصی برای پنل نیاز دارید پیشنهاد می‌کنم با همکارانم در بخش پشتیبانی صحبت کنید.

 25. فاطیما می‌گوید

  سلام وقت بخیر
  چطوری پنل خودم رو حذف کنم؟

  1. مهدی زارع - سردبیر می‌گوید

   سلام
   لطفا با بخش پشتیبانی تماس بگیرید

 26. Nouri می‌گوید

  با سلام و عرض ادب و احترام
  مدیریت محترم دیوار اینجانب املاکی نیستم لطفا دستور فرمائید تجدید نظر و اصلاح بشود
  با تشکر و سپاس فراوان

 27. ناصرصمدی می‌گوید

  سلام من پنل املاک ثبت نام کردم الان نمیتونم لوگو اضافه کنم؟؟هیچ تنظیماتی نداره؟

  1. مهدی زارع - سردبیر می‌گوید

   سلام دوست عزیز
   برای اضافه کردن لوگو باید امکانات ویژه پنل را خریداری کنید.

 28. بهمن می‌گوید

  سلام برای لغو ثبت نام باید چیکار کنم ؟

  1. مهدی زارع - سردبیر می‌گوید

   لطفا با شماره‌های پشتیبانی تماس بگیرید

 29. محمد می‌گوید

  سلام من املاک نیستم یه ملک دارم هرچی آگهی کردم هنوز نتونستم بفروشم چرادیواربرای منهمش پنل املاک میفرسته چراآگهی ماهیانه رایگان منوحذف کرده آگهی روباهزینه نربان کردم یکروز بعدآگهی بدلیل اتمام ماهیانه منقضی شدپول الکی دادم هرچی هم آگهی میکنم شخصی رو مشاور املاک میزنه سیستمدیوارغلطه نمیتونه شخصی رو ازاملاک تشخیص بده

  1. مهدی زارع - سردبیر می‌گوید

   سلام دوست عزیز
   لطفا با شماره‌های پشتیبانی تماس بگیرید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.