دروس پایه

دروس پایه آکادمی املاک دیوار

چگونه اعتبار برند آژانس املاک را بهبود ببخشیم؟

فرایند دائمی کسب اعتبار و اعتماد مشتری

همیشه می‌گویند اعتبار چند قدم از شما جلوتر است. در واقع، مخاطبان ابتدا به اعتبار و صداقت شما توجه می‌کنند. چرا که خوش‌نامی و اعتبار، تضمین کنندهٔ کیفیت و خدمات خواهند بود. ازطرفی کسب اعتبار نیازمند زمان است. متاسفانه حرفهٔ مشاور املاک به دلیل واسطه‌گر بودن، هنوز در حوزهٔ اعتبار میان مردم چندان وجههٔ خوبی ندارد. از این رو باید ابتدا مواردی که سبب از بین رفتن اعتبار می‌شود را شناسایی کرد. همچنین باید مواردی که سبب افزایش اعتماد می‌شوند را تقویت کرد. در ادامه مطلب شما را با آن‌چه باعث به خطر افتادن اعتبار برند آژانس املاک می‌شود، آشنا می‌کنیم.

جلوگیری از خدشه دار کردن اعتبار برند آژانس املاک

عبارت «فلانی اعتبار بازار است» را حتما شنیده‌اید. با این حساب به خوبی روشن است که داشتن اعتبار برای هر کسب‌وکاری تا چه اندازه اهیمت دارد. با داشتن اعتبار می‌توانید درآمد و سود بیشتری کسب کنید. اعتبار معرف شما برای افراد غریبه خواهد بود. افرادی که تنها نام برند املاک شما را شنیده‌اند، اما به سبب داشتن اعتبار،‌ در معاملات به شما اعتماد کرده‌اند.

با کسب اعتبار به مرور زمان می‌توانید پیشرفتی با پایه‌های محکم را تجربه کنید. اعتبارسازی برند آژانس املاک به‌صورت همگام با دیگر تکنیک‌ها به شما کمک می‌کند تا به‌مرور خدمات خود را به افراد و مشتریان بیشتری اثبات کنید. ازطرفی برخی اقدام‌ها، شاید تلاش‌های چندین ساله شما را نابود کنند و موجب خدشه‌دار شدن اعتبار برند آژانس شوند. در ادامه، برخی از آن‌ها را بررسی می‌کنیم.

برندسازی شخصی و تاثیر آن بر افزایش درآمدبدقول نباشید

یکی از عواملی که اعتبار را از هر کسب و کاری مخصوصا مشاوران املاک می‌گیرد،‌ بدقول بودن است. همیشه مطابق با آنچه قرار گذاشته‌اید، با مشتریان خود رفتار کنید. در غیر این صورت آن‌ها احساس خواهند کرد که آژانس شما دارای انسجام نیست. بهم ریختگی و بدقولی از اعتبار برند آژانس املاک می‌کاهد.

اغراق نکنید

حرفهٔ مشاور املاک با توصیف مکان‌ها و شرایط، عجین شده است؛ اما هیچ وقت در مورد هیچ فایلی اغراق نکنید. بی کم‌وکاست واقعیت را برای مشتریان شرح دهید. بگذارید آن‌ها تصمیم بگیرند، کدام گزینه را انتخاب کنند. در صورتی که مدام از فایل‌ها به حالت اغراق‌گونه صحبت کنید، اعتماد مشتریان به شما کم خواهد شد.

نیاز به ثبت‌نام/ورود

برای مطالعه ادامه مطلب، لطفا در آکادمی املاک ثبت‌نام کنید. ثبت‌نام در آکادمی رایگان است و اعضا، از امتیازهای ویژه‌ای برخوردار می‌شوند. اگر هم قبلا ثبت‌نام کرده‌اید، با کلیک روی تب «ورود» اطلاعات حساب خود را وارد کنید.

ثبت نام در پنل املاک دیوار
ثبت نام در پنل املاک دیوار
ممکن است این مطالب را هم دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.