دروس پایه

دروس پایه آکادمی املاک دیوار

کاهش آگهی‌های تکراری، مهمترین نیاز مخاطبان املاک دیوار

همانطور که می‌دانید، بنا بر قوانین و مقررات «دیوار»، کاربران این پلتفرم نمی‌توانند در بخش املاک یک آگهی را دو بار منتشر کنند. به عبارت دیگر، انتشار «آگهی تکراری» در بخش املاک دیوار ممنوع است. تمام کاربران بخش املاک دیوار اگر می‌خواهند آگهی مشابهی با آگهی‌های گذشتهٔ خود ثبت کنند، باید ابتدا آگهی قبلی خود را در «دیوار» حذف کنند. این قانون به منظور احترام به وقت مخاطبان دیوار و برای بهبود تجربهٔ کاربری آنها در نظر گرفته شده است.

از ۲۳ فروردین، انتشار «آگهی‌ تکراری» در پنل املاک دیوار مجاز نیست

به اطلاع کاربران عزیز پنل املاک دیوار می‌رسانیم از تاریخ ۲۳ فروردین ۱۴۰۱، قانون ممنوعیت انتشار «آگهی تکراری» برای تمام آگهی‌های یک آژانس املاک اعمال خواهد شد. به این ترتیب هیچ آژانس املاکی نمی‌تواند آگهی یک ملک را دو بار منتشر کند. تا پیش از این، در دیوار، برای بررسی آگهی‌های تکراری، آگهی‌های هر مشاور فقط با آگهی‌های قبلی خودش مقایسه می‌شد. از تاریخ اعلام‌شده، تمام آژانس‌های عضو پنل املاک دیوار موظفند از ثبت آگهی تکراری پرهیز کنند.

این به آن معناست که در بررسی آگهی‌های تکراری، آگهی‌های هر آگهی‌گذار، در ابتدا با آگهی‌های شخصی و پنلی او، و سپس با آگهی سایر همکارانش در آژانس املاک مربوطه مقایسه خواهد شد.

آگهی شخصی به آگهی‌ای گفته می‌شود که یک مشاور بدون استفاده از پنل املاک و مانند کاربران عادی ثبت می‌کند. مشاوران املاک عزیز اگر می‌خواهند چند نفره روی ملک خاصی کار کنند، می‌توانند شماره‌های خود را در تک آگهیِ مربوط به آن ملک ثبت کنند.

دیوار تا حد امکان و با بهره‌گیری از هوش مصنوعی و نظارت کارشناسان، از انتشار دوبارهٔ آگهی‌ها جلوگیری می‌کند تا کاربران دیوار به طور بهینه و با کمترین اتلاف زمان، در آگهی‌های املاک به هدفشان برسند.

بهبود کیفیت تجربهٔ کاربران دیوار، با همکاری آژانس‌های املاک

مطلوب است صاحبان آژانس‌های املاک و اعضای پنل مشاوران املاک دیوار از این بعد این نکته را مد نظر داشته باشند که ملاک دیوار برای بررسی آگهی تکراری، تمام آگهی‌های یک آژانس املاک است و هیچ آژانسی نباید دو بار یک آگهی را ثبت کند؛ حتی اگر این آگهی توسط دو کاربر متفاوت ثبت شده باشد، چه به صورت شخصی و چه از طریق پنل.

از طرف تیم دیوار، پیشاپیش از همکاری شما متشکریم.

ثبت نام در پنل املاک دیوار
ممکن است این مطالب را هم دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.