دروس پایه

دروس پایه آکادمی املاک دیوار

فرهنگ سازمانی مشاور املاک چه تاثیری در پیشرفت و رشد آژانس ما دارد؟

به‌عنوان یک مجموعه متحد و حرفه‌ای، به مشتریان مشاوره دهید

همه شرکت‌های بزرگ چه در املاک و مستغلات و چه در صنایع دیگر از فرهنگ سازمانی خود برای جذب بهترین کارمندان و مشتریان استفاده می‌کنند. به همین دلیل انتخاب مشاوری که با فرهنگ شما متناسب باشد، می‌تواند تاثیر مثبتی در حرفهٔ املاک و مستغلات بگذارد. در واقع فرهنگ سازمانی مشاور املاک در پیشرفت کار آژانس املاک تاثیر حیاتی دارد. در اینجا در آکادمی املاک دیوار شما را با این مفهوم که فرهنگ سازمانی چیست و به چه کار می‌آید، آشنا می‌کنیم.

فرهنگ سازمانی چیست؟

فرهنگ سازمانی مشاور املاک هنگام انتخاب بین کارگزاران مختلف املاک و مستغلات بیش از هر زمان دیگری اهمیت دارد. یکی از بنیان‌گذاران و مدیران فناوری املاک و مستغلات می‌گوید که بیشتر روز خود را با تفکر در مورد فرهنگ و قوانین سازمان می‌گذارند.

در هر تلاشی که انجام می‌دهید، اهمیت فرهنگ سازمانی در پیشرفت آژانس املاک به چشم می‌خورد. تلاش صاحبان آژانس املاک و مستغلات حرفه‌ای این است که موارد زیر را به‌عنوان فرهنگ در سازمان خود پیاده کنند:

نیاز به ثبت‌نام/ورود

برای مطالعه ادامه مطلب، لطفا در آکادمی املاک ثبت‌نام کنید. ثبت‌نام در آکادمی رایگان است و اعضا، از امتیازهای ویژه‌ای برخوردار می‌شوند. اگر هم قبلا ثبت‌نام کرده‌اید، با کلیک روی تب «ورود» اطلاعات حساب خود را وارد کنید.

ثبت نام در پنل املاک دیوار
ممکن است این مطالب را هم دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.