دروس پایه

دروس پایه آکادمی املاک دیوار

دوره جامع راه‌اندازی آژانس املاک

مخصوص اعضای ویژه آکادمی املاک دیوار

راه‌اندازی آژانس املاک همیشه جزو مشاغل پردرآمد بوده است. امروزه با رشد و رونق بازار مسکن افراد بسیاری علاقه‌مند به راه‌اندازی آژانس املاک هستند. برای راه اندازی آژانس نیاز به اطلاعات و تخصص در زمینه‌های گوناگون دارید. همچنین باید در حوزه بازاریابی نیز بسیار توانمند باشید تا بتوانید در کار آژانس املاک موفق باشید.

آکادمی املاک دیوار در دوره جامع راه‌اندازی آژانس املاک، هرآنچه برای موفقیت در راه‌اندازی آژانس املاک نیاز دارید را به شما آموزش می‌دهد. این دوره جامع از سرفصل‌های آموزشی زیر تشکیل شده است:

اصطلاحات شغلی

هر شغلی اصطلاحات و زبان مخصوص به خود را دارد. اگر می‌‌خواهید در کار آژانس املاک موفق باشید، باید با اصطلاحات پرکاربرد این شغل کاملا آشنا باشید. آکادمی املاک دیوار شما را با اصطلاحات رایج در حوزه آژانس املاک و سازمان‌های مرتبط آشنا می‌کند.

در دوره جامع راه‌اندازی آژانس املاک بخش اصطلاحات شغلی موارد زیر آموزش داده می‌شود:

  • اصطلاحات آژانس املاک در حوزه شرح وظایف و چارت سازمانی
  • انواع موقعیت شغلی مشاور املاک
  • اصطلاحات رایج مشاور املاک در کار
  • اصطلاحات رایج مربوط به انواع ملک
  • اصطلاحات حقوقی مشاور املاک
  • اصطلاحات مشاور املاک در حوزه سازمان‌های مرتبط

برای دیدن مطلب تکمیلی روی لینک زیر کلیک کنید:

درس کامل اصطلاحات شغلی املاک

مباشر املاک

مباشر معانی مرسومی از جمله کارگزار، وکیل، سرپرست، دستیار و کارپرداز دارد. مباشر املاک شخصیت حقوقی بوده که از طرف مدیر آژانس، مسئول امضای قراردادهایی است که به او محول شده است.

نیاز به ثبت‌نام/ورود

برای مطالعه ادامه مطلب، لطفا در آکادمی املاک ثبت‌نام کنید. ثبت‌نام در آکادمی رایگان است و اعضا، از امتیازهای ویژه‌ای برخوردار می‌شوند. اگر هم قبلا ثبت‌نام کرده‌اید، با کلیک روی تب «ورود» اطلاعات حساب خود را وارد کنید.

ثبت نام در پنل املاک دیوار
ممکن است این مطالب را هم دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.