دروس پایه

دروس پایه آکادمی املاک دیوار

در استخدام مشاور املاک لوکس به چه نکاتی دقت کنیم؟

مشاور املاک حرفه‌ای با تخصص بالا در املاک لوکس

داشتن خانه‌ای در یک منطقهٔ عالی با طراحی خاص و گران، از جمله خصوصیات زندگی لوکس و لاکچری است. طبیعتا خرید و فروش خانه‌های لوکس با خانه‌های متوسط بسیار متفاوت است. از این رو نیاز به یک متخصص و مشاور املاک حرفه‌ای به شدت حس می‌شود. برای استخدام مشاور املاک حرفه ای که در مناطق لوکس فعالیت می‌کند، چه ویژگی‌هایی را باید در نظر گرفت؟ با مطالعه این مطلب در آکادمی املاک دیوار هم می‌توانید درباره استخدام مشاور املاک حرفه ای نکاتی بدانید و هم برای انتخاب و استخدام مشاور املاک vip دچار مشکل نخواهید شد.

چرا مشاور املاک حرفه ای استخدام کنیم؟

صاحبان خانه‌های لوکس به دلیل منحصربفرد بودن و داشتن ویژگی‌های سفارشی، نیاز به متخصصی دارند که بازار را بشناسد. این فرد باید بتواند چنین املاکی را به خریداران واقعی‌اش بفروشد. به همین دلیل بهره‌گیری از مشاوران املاک و مدیران در بنگاه‌های لوکسی که برای این نوع از معاملات آموزش دیده‌اند، بسیار ضروری است.

مشاوران حرفه‌ای حوزه املاک به دلیل مهارت‌ها و داشتن خصوصیات ویژه، می‌توانند اعتماد مشتریان را به خود جلب کرده و معاملات موفقی را به ثمر برسانند. مدیر آژانس می‌تواند پس از مدتی از میان همین مشاوران، یک مباشر املاک را هم برای مدیریت بهتر کارهای حقوقی انتخاب کند.

شنونده بودن

شنوندهٔ خوبی بودن و درک نیازهای مشتری توأمان هستند. وقتی مشتری اولویت‌های خود را لیست می‌کند، مشاوران املاک باید آن را جدی بگیرند. یک آژانس املاک در استخدام مشاور املاک حرفه ای باید پیش از هر چیز به توانایی گوش‌دادن او توجه کند. چرا که برای جلب اعتماد مشتریان، لازم است حرف‌ها و دغدغه‌هایشان شنیده شود. مشاور املاک حرفه‌ای برای مشتریانش وقت بیشتری صرف می‌کند تا آنها را بشناسد و از نیازهایشان بهتر باخبر شود. 

عملی شدن وعده‌ها

مشتریان املاک لوکس، غالبا مشاوران املاک را نمایندگان خود می‌دانند. از این رو هر آنچه از سوی مشاوران به مشتریان یا طرفین معامله انتقال داده می‌شود، باید صحت و سقم داشته باشد. به طوری که مشتریان بتوانند به آن‌ها اعتماد کنند. بنابراین در استخدام مشاور املاک لوکس باید دقت کنید فرد قول‌ها و عده‌هایی ندهد که بعدا تحقق نیابد. در غیر این صورت مشتری احساس فریب خوردگی می‌کند و امکان بهم خوردن معامله بسیار بالا می‌رود. به جز این، محبوبیت آژانس هم از بین خواهد رفت. یک مشاور املاک حرفه‌ای می‌داند که نباید از هر طریق و ترفندی مشتری را جلب کند.

نیاز به ثبت‌نام/ورود

برای مطالعه ادامه مطلب، لطفا در آکادمی املاک ثبت‌نام کنید. ثبت‌نام در آکادمی رایگان است و اعضا، از امتیازهای ویژه‌ای برخوردار می‌شوند. اگر هم قبلا ثبت‌نام کرده‌اید، با کلیک روی تب «ورود» اطلاعات حساب خود را وارد کنید.

ثبت نام در پنل املاک دیوار
ممکن است این مطالب را هم دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.