دروس پایه

دروس پایه آکادمی املاک دیوار

ثبت‌نام/ورود

آکادمی املاک دیوار تلاش می‌کند تا به‌عنوان یک مرجع علمی و کاربردی، جدیدترین آموزش‌های مرتبط با این صنعت را به فعالان و علاقه‌مندان ارائه کند. مشاوران املاک و علاقه‌مندان به این صنعت می‌توانند با ثبت‌نام در آکادمی املاک دیوار، از مزایای ویژه‌ای بهره‌مند شوند. نکته مهم اینکه ثبت‌نام در آکادمی املاک دیوار کاملا رایگان است و اعضا به‌هیچ‌وجه برای محتوای آموزشی هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنند. ثبت‌نام هم به سادگی و فقط با یک آدرس ایمیل و رمز عبور یا شماره موبایل (ازطریق فرم زیر) انجام می‌شود.

برخی از این مزایا عبارتند از:

  • مطالعه سرفصل‌های ویژه

برخی از دروس آکادمی املاک دیوار به‌صورت ویژه تولید می‌شوند. این مطالب با تمرکز روی نیازها و کاربردهای خاص در صنعت املاک، آموزش‌های کاربردی اعضای آکادمی، علاوه بر مطالبی که به‌صورت عمومی برای همه کاربران نمایش داده می‌شود، مطالب ویژه را هم مطالعه می‌کنند.

مطالب ویژه آکادمی املاک از پکیج‌های آموزشی انتخاب می‌شوند و به‌نوعی نیازهای خاص و کاربردهای فنی و عملی را عمیق‌تر بررسی می‌کنند.

  • خبرنامه

با عضویت در آکادمی املاک دیوار، در خبرنامه این مرکز آموزشی هم عضو می‌شوید. خبرنامه به‌صورت منظم، جدیدترین مطالب آموزشی و همچنین مطالب ویژه اعضا را به آدرس ایمیل یا موبایل شما ارسال می‌کند. بدین ترتیب پیش از همه کاربران از مطالب جدید و پکیج‌ها آموزشی مطلع خواهید شد.

آکادمی املاک قصد دارد به‌زودی در همکاری با مراکز دیگر آموزشی املاک، دوره‌های آنلاین و حضوری ویژه‌ای هم برگزار کند. این دوره‌ها همراه با آزمون‌های معتبر و اعطای مدارک خواهند بود. اعضای آکادمی املاک دیوار در دوره‌های آتی می‌توانند از تخفیف‌های ویژه بهره‌مند شوند.

همان‌طور که گفته شد، عضویت در آکادمی املاک دیوار رایگان است و تنها نیاز به یک آدرس ایمیل یا شماره موبایل دارد. برای عضویت، می‌توانید از فرم زیر اقدام کنید. اگر هم قبلا در آکادمی عضو شده‌اید، از منوی ورود برای وارد شدن به حساب کاربری استفاده کنید.