دروس پایه

دروس پایه آکادمی املاک دیوار

چرا و چطور به آگهی‌های املاک دیوار ویدیو اضافه کنیم؟

ویدیو، بهترین نوع محتوا برای جذب مخاطب و برندسازی

انگلیسی‌ها می‌گویند یک عکس به اندازهٔ هزاران کلمه حرف می‌زند. اما با پیشرفت دنیای تکنولوژی، حالا این ویدیوها هستند که می‌توانند به اندازهٔ هزاران عکس به مخاطبان اطلاعات بدهند. طبق آمار شبکهٔ اجتماعی اینستاگرام، ویدیوها بسیار بیشتر از عکس‌ها توجه افراد را به خود جلب می‌کنند و آمار تعامل به مراتب بالاتری دارند. این روزها تمام کسب و کارهای حرفه‌ای از امکانات ویدیو برای معرفی محصولات خود بهره می‌برند و با کمک محتواهای ویدیویی، برند خود را بهتر جا می‌اندازند.

قابلیت جدید دیوار: امکان اضافه کردن ویدیو به آگهی‌های املاک

دیوار با فراهم کردن امکان افزودن ویدیو به آگهی‌های املاک، به شما مشاوران عزیز کمک می‌کند که آگهی‌های باکیفیت‌تر و موفق‌تری بسازید. شما می‌توانید با ثبت شماره تلفن خود در صفحه‌ای که برای آموزش شما ساخته شده است، به طور کامل با نحوهٔ افزودن ویدیو به آگهی‌های املاک آشنا شوید. پس از آن که شمارهٔ تلفن همراه خود را ثبت کردید، کارشناسان دیوار با شما تماس می‌گیرند و راهنمایی‌های لازم را ارائه می‌کنند.

چرا به آگهی‌های املاک ویدیو اضافه کنم؟

با افزودن ویدیو به آگهی خود از مزایای بی‌نظیری بهره‌مند خواهید شد که در ادامه با بعضی از آنها آشنا می‌شوید:

 • حرفه‌ای‌تر شدن آگهی: اضافه کردن ویدیو به آگهی ملک، حالتی حرفه‌ای به آگهی شما می‌دهد و افراد بیشتری به اطلاعات آگهی شما اعتماد می‌کنند.
 • بیشتر شدن نرخ تعامل: با افزودن ویدیو به آگهی ملک، مخاطبان بیشتری به دیدن آگهی شما و تماس با شما ترغیب می‌شوند. همانطور که اشاره شد، محتواهای دارای ویدیو مخاطبان بیشتری در فضای مجازی دارد.
 • بهبود کیفیت تماس‌ها: از مهم‌ترین ویژگی‌های آگهی دارای ویدیو این است که مخاطبان از طریق ویدیو با اغلب موارد مهم آشنا می‌شوند و خیلی از سوال‌های غیرضروری را دیگر مطرح نمی‌کنند. به این ترتیب سریع‌تر به موفقیت می‌رسید و معامه راحت‌تر جوش می‌خورد.
 • پیشی گرفتن از رقبا: در هر کسب و کار موفقی، یکی از مهم‌ترین اهداف، جلو زدن از رقبا و افزایش سهم بازار است. با افزودن ویدیو به آگهی‌های خود، بیش‌ از پیش به چشم خواهید آمد.

همین حالا شماره همراه خود را در صفحهٔ مخصوص آموزش افزودن ویدیو به آگهی‌ها ثبت کنید تا کارشناسان دیوار با شما تماس بگیرند و راهنماییتان کنند.

برای ثبت ویدیو در آگهی‌هایتان، شماره خود را وارد کنید.

»»با شما در ارتباط خواهیم بود.««
  ثبت نام در پنل املاک دیوار
  ممکن است این مطالب را هم دوست داشته باشید

  ارسال یک پاسخ

  آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.