دروس پایه

دروس پایه آکادمی املاک دیوار

در دوران کرونا، با تماس ویدیویی مذاکره کنید

کمک گرفتن از فناوری برای جذب و حفظ مشتری

بسیاری از مشاغل این روزها به دلیل شیوع ویروس کرونا بخش زیادی از مشتری‌هایشان را از دست داده‌اند. مشاوران املاک نیز از این قاعده مستثنی نیستند. آن‌ها نیز به دلیل شیوع کرونا این روزها مراجعان کمتری دارند و کسب و کارشان از رونق افتاده است. اما می‌توان با استفاده از فناوری‌های روز مانند استفاده از تماس‌ تصویری و فناوری‌های جدید دیگر مانند تور مجازی ۳۶۰ درجه، شیوهٔ کسب و کار در این شغل را تغییر داد. تماس ویدیویی مشاور املاک و نشان دادن ملک از طریق نرم‌افزارهای گوناگون بهترین و امن‌ترین راه برای مذاکره و مشاهدهٔ فایل‌های متنوع املاک، در دوران همه‌گیری ویروس کرونا است. در ادامه با آکادمی املاک دیوار همراه باشید تا بیشتر با این فناوری‌ها و نکات استفاده از آن‌ها در زمینهٔ ارتباط با مشتری آشنا شوید.

چالش‌های نشان دادن ملک در دوران کرونا

در روزهایی که ویروس کرونا هنوز سلامت بسیاری از مردم را تهدید می‌کند، رعایت نکات بهداشتی و خصوصا فاصله‌گذاری اجتماعی اهمیت زیادی دارد. در این دوران اغلب مشتریان از مراجعه حضوری و مشاهده ملک مورد نظر نگران هستند. مالکان نیز ترجیح می‌دهند که کمترین تماس مستقیم را با خریدار، مستاجر و حتی مشاور املاک داشته باشند.

خرید و اجاره ملک (خصوصا مسکونی) نیاز به بررسی‌های بسیار زیاد و عمیقی ازسوی مشتریان دارد. آن‌ها در اغلب موارد ترجیح می‌دهند که ملک مورد نظر را از نزدیک ببینند، اما با بحران کرونا، دچار سردرگمی و دوراهی شده‌اند. ازطرفی بسیاری از مشتریان در بازدید اول از خرید یا اجاره منصرف می‌شوند. پس بهتر است بازدیدهای اولیه را به‌صورت مجازی و با کمک ابزارهای فناورانه انجام دهند. اگر به‌خوبی با مالک صحبت کنید، او هم در چنین وضعیتی ترجیح می‌دهد که به‌جای پذیرایی از مشتریان متعدد، یک بار از ملک خود تصویربرداری کند و در اختیار شما قرار دهد.

استفاده از تماس تصویری برای ارتباط با مشتری

اولین و بهترین راه برای ادامهٔ فعالیت مشاوران املاک در دوران همه‌گیری ویروس کرونا، استفاده از تماس تصویری است. خوشبختانه به دلیل پیشرفت تکنولوژی، مشاوران املاک به سادگی می‌توانند با استفاده از نرم‌افزارهای مختلف با مشتری املاک مذاکره داشته باشند.

نرم‌افزارهای امروزی این امکان را به مشتری می‌دهد تا به صورت ویدئویی و زنده ملک مورد نظر خود را مشاهده کند. در ادامه در آکادمی املاک دیوار سه نرم‌افزار داخلی و خارجی مناسب برای برقراری تماس تصویری را به شما معرفی خواهیم کرد.

نیاز به ثبت‌نام/ورود

برای مطالعه ادامه مطلب، لطفا در آکادمی املاک ثبت‌نام کنید. ثبت‌نام در آکادمی رایگان است و اعضا، از امتیازهای ویژه‌ای برخوردار می‌شوند. اگر هم قبلا ثبت‌نام کرده‌اید، با کلیک روی تب «ورود» اطلاعات حساب خود را وارد کنید.

ثبت نام در پنل املاک دیوار
ممکن است این مطالب را هم دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.